הלוחש לכלבים

הגעתי לאייל אחרי שכלבי שון, כלב שאספתי מכלבייה לפני זמן לא רב יצא מכלל שליטה. שון הוא כלב חמוד מאד אבל היה לא ממושמע בלשון המעטה: קפץ באופן חופשי על הספות והשולחן בסלון, קפץ על המיטות בבית, רץ, בורח, משתולל ולא מתייחס לפקודות כולל גירגורים ונביחות על כל מי שנכנס הבייתה.

הבנתי שאני חייבת עזרה דחוף כשערב אחד נכנס לישון עם בתי בת ה-5 במיטתה והתחיל לגרגר עליי כשניסיתי להוריד אותו. הייתי זקוקה נואשות לעזרה ולמזלי הגדול הגעתי לאייל.

כבר מהאילוף הראשון התחולל מהפך בביית, הגבולות הוגדרו ושון התחיל להבין מי בעלי הבית ומי הכלב של הבית. משבוע לשבוע התגלה לנו כלב מתוק, חמוד וידידותי שנחמד לכולם, ללא גרגורים, ללא קפיצות, יושב בפינה שלו ונהנה מהאהבה והפינוקים שמורעפים עליו בלי "שיעלה לו לראש". הכלב עבר מהפך אמיתי !!

לאחרונה, אחי נזקק לעזרה כשכלבו, צ'ארלי בן ה-10, פיתח חרדת נטישה, מצב שגרם לנביחות קולניות והריסת הבית בזמן שאחי ואשתו שהו בעבודה. למרות גילו המופלג של צ'רלי, אייל הסכים לקחת אותו תחת חסותו למשך חודשיים ל"תכנות מחדש". מסתבר שצ'ארלי היה מפונק מאד, מה שהוביל אותו בסופו של דבר, להתנהגות הבעייתית.

גם אצל שון וגם אצל צ'ארלי לקח לאייל רגעים ספורים "לקרוא את הכלב", להבין את מקור ההתנהגות הבעייתית ולהתחיל מייד בתיקון.

עם התוצאות לא ניתן להתווכח. זכינו בשני כלבים מתוקים, חמודים, רגועים וממושמעים שפשוט תענוג לחיות אתם, לאהוב אותם ולהנות מהם.

על כך אנחנו חייבים לאייל אלפי תודות.

אני ממליצה בחום לכל מי שכלבו מסב לו דאגות וכאב ראש, פנו לאייל ותנו לו לעשות את מה שהוא יודע לעשות הכי טוב.

בברכה,

דנה לוין ( מוזמנים להתקשר 054-4420302)

את ברק אימצתי בגיל חודשייים, הוא היה גור ריצ'בק מעורב, קטן ומפוחד. נתתי לו המון אהבה והרבה תשומת לב. חודשיים אחרי שהבאתי אותו עברתי תאונה ואחריה לא יכולתי להוציא אותו לטיולים, ברק גדל והפך להיות אגרסיבי ותוקפני, היחידים שיכלו לגשת אליו היו הבן והנכד שלי. לצאת איתו לטיולים הפך להיות בלתי אפשרי ופשוט מסוכן, לוטרינר לקחנו אותו רק בטשטוש.

חיפשתי מאלף כלבים בהרצליה אחרי שני מאלפים שברחו מהבית והגעתי לאייל, זה היה הניסיון האחרון לטפל בו לפני שניאלץ בלית ברירה להרדים אותו. ברגע הראשון שאייל נכנס אלינו הביתה הבנתי שאפשר להציל את ברק, גם אייל נבהל מברק בהתחלה אבל תוך דקה הצליח להרגיע אותו, בעיני זה היה קסם, זו היתה הפעם הראשונה שיש בבית אדם זר וברק לא נובח ולא מנסה לטרוף אותו. שבוע לאחר מכן לקחנו את ברק לאייל לאילוף בתנאי פנסיון ואחרי חודשיים וחצי קיבלנו חזרה פודל. אני הולכת עם ברק ברחוב בלי רצועה, הוא משחק עם כלבים ונחמד לאנשים, מחכה לפקודה לעבור את הכביש ובא מיד שקוראים לו. אחרי שברק חזר הביתה קיימנו עוד מספר מפגשים שבהם אייל נתן לנו כלים לשמר את המשמעת שלו והעשיר אותנו בידע נרחב.

לכל מי שמחפש מאלף כלבים בהרצליה או בכלל אני ממליצה בחום ומכל הלב על אייל. תודה!

חנה (מוזמנים להתקשר:   057-4444177)

אימצנו את מישמיש כשהיתה בת 3 חודשים, מישמיש היא כלבה מעורבת בשני גזעים אנרגטיים ועקשנים, והיתה משתוללת והורסת כל הנקרה בדרכה, עושה צרכים ללא הפסקה בבית, לא נותנת את האופציה להשאיר אותה לבד, מושכת אותנו ברחוב וקופצת על אנשים. באיזשהו שלב הבנו שלא תהיה ברירה אלא לפנות לעזרה מקצועית. התחלנו לברר על מאלפי כלבים וכל מי שפנינו אליו דיבר על קורסים מלאים, שיטות אילוף בשלבים ובקבוצות המצריכות התחייבות ארוכת טווח במחירים לא סבירים בעיקר לנו כסטודנטיות. בסופו של דבר הגענו לאייל מאלף כלבים ברמת השרון שלא ניסה "לדחוף" לנו קורס עם התחייבות אלא דיבר איתנו בגובה העיניים ונתן את האופציה לקחת שיעור ניסיון ללא התחייבות במחיר הגיוני. כבר אחרי שיעור אחד בלבד יכולנו להרגיש בהבדל, אייל הקנה לנו "כלים" לעבודה עצמית בבית, השיעורים התנהלו בצורה נעימה ומלמדת תוך מתן הערות בונות ומתקנות לנו בתור הבעלים, אייל נתן מענה לבעיות ספציפיות הרלוונטיות אלינו, הרגשנו שהשיעורים מותאמים לנו באופן אישי ולא במסגרת קורס כללי לאילוף. לאחר שני שיעורים מישמיש השתנתה מקצה לקצה, נרגעה והחלה להקשיב ולבצע פקודות, עשיית הצרכים בבית הופסקה לחלוטין. לכל אורך תקופת האילוף מישמיש ראתה את אייל כדמות סמכותית והיה מדהים לראות את הרצון שלה להקשיב ולרצות אותו כאשר הכל נעשה בצורה חיובית ואוהבת כלפיה. האילוף הסתכם בארבעה שיעורים בלבד ואנחנו מרגישים שקיבלנו תמורה מלאה לזמן ולכסף שהשקענו ורצינו לומר תודה.

ממליצות אל אייל בחום למי שמחפש מאלף כלבים ברמת השרון.

חן, מעיין, מיקי ומישמיש

עבדתי עם אייל בפרסומת לנגב קרמיקה. פניתי אליו בהמלצתו החמה של בעלי (עודד דוידוף, שעבד איתו בסדרת הדרמה "תמרות עשן"), ובהמלצת חברת ההפקות "פרדיסו".  בגלל לוחות זמנים בלתי אפשריים (כי ככה זה בענף הפרסום בארץ), יצא שפנינו אל אייל רק ערב הצילומים, עם דרישות ספציפיות לגבי גודל הכלב, צבעו ו"יכולות המשחק" שלו. בבוקר הצילומים (ונגד כל הסיכויים),  אייל הגיע עם כלב מקסים שענה על כל הדרישות (הספציפיות עד מאוד) שלנו. העבודה עם מאלף כלבים כמו אייל על הסט הייתה מקצועית ונעימה – הן לצוות והן (חשוב לא פחות!) לכלב. נהנינו לראות איך העבודה מתבצעת בדיוק נמרץ וברמה גבוהה,  תוך מתן יחס אוהב, מתחשב והוגן לכלב.

דפנה לוין, במאית.

לכבוד : בית הספר לכלבים

כל מי שאוהב כלבים יודע, שלגדל כלב זה ממש כמו ילד…. הטיפול, החום, האהבה ,תשומת לב או חוסר תשומת הלב, כל אלה משפיעים לטוב ולרע על האינטראקציה שלנו עם היצור המדהים הזה. ואכן, הכלב שלנו, ניאו, גדל עטוף באהבה וחום, אבל מה… קצת מופרע; הפח התרוקן לעיתים תכופות ולא מיוזמתנו, יציאה לטיול מלווה בקריאות רמות בשמו- ללא תגובה, שלא לדבר על פקודות "שב" או "ארצה" שלא היו קיימות בתפיסה שלנו או שלו. וכאן אתם נכנסים לתמונה. בזכות אייל, התקשורת היוצאת מן הכלל שלו עם ניאו ולא פחות חשוב איתנו, הסבלנות, הקשיחות, הרגישות ומעל הכול הרצון הטוב ללמד ולהדריך, ניאו עבר כברת דרך ; הוא נעים יותר וממושמע יותר, הרבה פחות תוקפני מבעבר. אנחנו קשובים יותר אליו, וממש כמו שאייל אמר בתחילת הדרך- התאהבנו בניאו מחדש. כמובן שיש עוד הרבה מה ללמוד , אבל בשלב הזה חשוב לנו להגיד לך אייל, המון תודה. מעריכים את הסבלנות, ההשקעה ותשומת הלב, מאלף כלבים לדוגמה!!

ישר כוח!!

משפחת מובדט.

אייל קליין מבצע אילופי כלבים בכל איזור השרון ובפרט באיזור הרצליה ורמת השרון.באתר זה תקבלו אילוף כלבים בהרצליה ובמסגרת מגוון השירותים הניתנים ע"י אייל קליין גם- אילוף כלבים ברמת השרון,אילוף צרכים בהרצליה,פתרון בעיות התנהגות בהרצליה, אילוף גורים ברמת השרון, מאלפי כלבים בהרצליה, מאלף כלבים בהרצליה, מאלף כלבים ברמת השרון,מאלף כלבים במרכז

 

אייל, תודה רבה לך על התהליך הקצרצר באילוף צ'ייסר שלנו, אכן אני ומשפחתי היינו דיי בשלב מיואש, מצד אחד לא היה כוח לגור הקטנטן השובב והבאלגניסט, מצד שני אהבנו אותו כ"כ, היום צ'ייסר עדיין שובב-בכל זאת הוא גור בן 6 חודשים, אך הרבה יותר מחונך, כבר לא עושה צרכים בבית, ונושך ללא הכרה, הודות לך- כמו שאמרת חשוב גם לחנך את בני האדם שמגדלים כלב ולא רק לאלף את הכלבים עצמם. אכן הצלחת "לחנך" גם אותנו מה שנקרא. אז תודה רבה רבה ממני, ממשפחתי ומצ'ייסר. אין ספק שמי שמעוניין באילוף כלבים אתה הכתובת הנכונה!!!! שרק תצליח!
313735 10200663357169922 894726206 n המלצות
אייל המאלף הכי מעלף בעולם הכלב עדיין ממושמע אבל נראה לי שהוא זקוק לאיזה ביקור שלך עכשיו כשהוא עבר לתל אביב. .בקיצור בוא לבקר אותנו מתגעגעים
  • 161826 100003945113729 1464107800 q המלצות

    לפני כחודשיים אימצתי את שלג, כלב בן 10 שעבר חיים לא פשוטים.. הכל היה מעולה, הרגשתי טוב שעשיתי מעשה טוב ושלג ואני הסתדרנו מעולה. הבעיה היתה שהוא לא הסתדר עם אף אחד אחר.. בלית ברירה שמתי אותו באילוף בתנאי פנסיון אצל מאלף כלבים שיש לו גם פנסיון כלבים- אייל קליין. את אייל הכרתי כשהשארתי אצל את לולה לפני ארבע שנים והוא באמת כבש אותי כשהוא שלח לי סרטון שלה בבית שלו, כשהיא עוד שנייה נרדמת והוא אומר לה "לילה טוב לולה".
    היום חודשיים אחרי שלג חוזר הביתה, כלב רגוע יותר, ממושמע שמסתדר עם אנשים וכלבים אחרים. אז מי שמחפש מאלף מדהים שבאמת אכפת לו מהכלב מצרפת לינק לאתר שלו. ממליצה בחום simple smile המלצות
    doghouse.co.il

 

אם אתם מחפשים מאלף כלבים בהרצליה או מאלף כלבים ברמת השרון ויש לכם שאלות, התלבטויות לגבי כלבכם, אנא צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!

be a pal and share this would ya?
המלצות